SOURCEPOINT 888

"MOIM CELEM DLA SOURCEPOINT 888 JEST ULEPSZENIE TECHNOLOGII I JAKOŚCI DŹWIĘKU SOURCEPOINT 8 I WYNIESIENIE GO NA JESZCZE WYŻSZY POZIOM WYDAJNOŚCI"

- Andrew Jones, Chief Loudspeaker Designer


SourcePoint 888 wyłania się jako dźwiękowe arcydzieło, skrupulatnie zaprojektowane od podstaw, aby na nowo zdefiniować istotę dźwięku wysokiej wierności. Nasze bezkompromisowe podejście do projektowania zapewnia, że każdy niuans i szczegół muzyki jest wiernie odtwarzany, zapewniając niezrównaną jakość dźwięku i wartość.

HARMONIJNA INTEGRACJA DLA CZYSTEGO DŹWIĘKU.

Opracowany w wyniku szeroko zakrojonych badań i rozwoju, SourcePoint 888 wprowadza rewolucyjną 3-drożną konstrukcję obejmującą dwa nowo opracowane 8-calowe głośniki niskotonowe wraz z wyrafinowaną koncentryczną konfiguracją przetworników. Ta synergia tworzy płynną, potężną scenę dźwiękową, z wyjątkowym rozszerzeniem basów i zakresem dynamiki. Filozofia projektowania zapewnia spójny profil dźwiękowy, w którym niskie, średnie i wysokie częstotliwości są w doskonałej harmonii, zapewniając dźwięk, który jest zarówno czysty, jak i efektowny.

RZEMIOSŁO SPOTYKA SIĘ Z ELEGANCJĄ W PROJEKTOWANIU OBUDÓW.

Uosabiając wysokiej jakości konstrukcję obudowy, architektura SourcePoint 888 jest równie solidna, co estetyczna. Wykorzystując grube panele MDF i wyrafinowane wewnętrzne usztywnienia, każdy głośnik jest świadectwem naszego zaangażowania w doskonałość akustyczną. Wyrafinowane wykończenie, czy to w okleinie z prawdziwego drewna Satin Walnut, czy Black Ash, uzupełnia integralność akustyczną z wizualną elegancją.

WIELOPŁASZCZYZNOWA PRZEGRODA

Przednia przegroda jest punktem startowym dla przetwornika głośnika. Musi być mocna i wolna od odbić dźwięku. W głośniku SoucePoint 888 zastosowano wyprofilowaną przegrodę o wielu ściankach, aby wyeliminować dyfrakcję. Wszystko, co słyszysz, to płynna i równomierna reakcja przetwornika, a nie dźwięk obudowy.

ŁATWE W UŻYCIU MAGNETYCZNE MASKOWNICE

Głośniki SourcePoint można szybko i łatwo uczynić bardziej dyskretnymi do swobodnego słuchania. Owinięte tkaniną maskownice mocowane są magnetycznie i są idealnie dopasowane, aby zachować profil wyróżniającej się wielopłaszczyznowej przegrody. Aby uzyskać najwyższą wydajność, zalecamy zdejmowanie maskownic podczas słuchania.

TRZY FANTASTYCZNE WYKOŃCZENIA

Możesz wybrać ciepło i bogactwo Satin Walnut, ukryty profesjonalny wygląd Satin Black Ash lub zupełnie nowy elegancki Satin White Ash - ekskluzywny SourcePoint 888. SourcePoint 888 wykorzystuje fornir z prawdziwego drewna klasy meblowej, który jest książkowo dopasowany do lustrzanych wzorów słojów na obu głośnikach. SourcePoint oferuje unikalne połączenie nowoczesnego i klasycznego stylu, który pasuje do szerokiej gamy wnętrz.

DANE TECHNICZNE

Pasmo przenoszenia

32Hz-30kHz

Impedancja nominalna

6 Ohm, minimum 4,5 Ohm

Czułość

87dB/2.83V/1m

Częstotliwość zwrotnicy

130, 1.6kHz

Maksymalna moc wejściowa

200W

Głośnik wysokotonowy

1,25" miękka kopułka szerokopasmowa

Głośnik średniotonowy

8" stożek papierowy

Głośnik niskotonowy

2 x 8" stożek papierowy

Konfiguracja systemu

3-drożna wentylowana skrzynka, koncentryczny przetwornik

Wykończenie obudowy

Satynowa, pomalowana na czarno przegroda / satynowa okleina z prawdziwego drewna orzechowego lub czarnego jesionu


Wymiary (WxHxD)

Bez maskownicy:

1070 x 320 x 410 mm

42,13" x 12,6" x 16,14"

Z grillem:

1070 x 320 x 425 mm

42,13" x 12,6" x 16,73"

Waga

96,2 lbs / 43 kg każda

CECHY