MASTERPHONO

Jedyny przedwzmacniacz gramofonowy, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować!

Stworzony przez miłośników winyli dla tych, którzy chcą dokładnie odkryć i doświadczyć prawdziwej muzyki osadzonej głęboko w rowkach ich kolekcji winylowych płyt LP.


 Dowiedz się więcej o nowym przedwzmacniaczu gramofonowym MasterPhono

DESIGN & TECHNOLOGY

"Wyprodukowany w Ameryce MoFi MasterPhono jest jednym z najbardziej wszechstronnych, łatwych i przyjemnych w użyciu przedwzmacniaczy gramofonowych dostępnych obecnie, a także jednym z najbardziej przyjemnie brzmiących w swojej cenie i znacznie poza nią. Gorąco polecam." 

- Michael Fremer, The Tracking Angle

PODNIESIENIE JAKOŚCI ODTWARZANIA PŁYT WINYLOWYCH DZIĘKI PRECYZYJNEJ INŻYNIERII


Stworzony we współpracy z szanowanym inżynierem dźwięku Peterem Madnickiem, znanym ze swojego wyjątkowego wkładu w wysokiej klasy przemysł audio, w pełni analogowy przedwzmacniacz MasterPhono jest świadectwem jego doświadczenia.


Misja stojąca za MasterPhono była jednoznaczna: odtworzyć integralność dźwiękową, która charakteryzuje słynne reedycje winylowe MFSL. Ponad rok skrupulatnych badań, rozwoju i prototypowania został zainwestowany w osiągnięcie tego wzniosłego celu. Projektant Peter Madnick podkreśla,


"Nawet z 45-letnim doświadczeniem, jestem podekscytowany współpracą z MoFi nad projektem takim jak ten - czymś wyjątkowym, zaprojektowanym i zbudowanym w Ameryce - który zapewnia wysokiej klasy wydajność dla ludzi, którzy kochają muzykę i winyl. Mam szczerą nadzieję, że sami będziecie mogli doświadczyć MasterPhono".

WSZECHSTRONNE WEJŚCIA, NIESKOŃCZONE PEJZAŻE DŹWIĘKOWE

Jednym z najbardziej niezwykłych aspektów MasterPhono jest jego wszechstronność. Dzięki oddzielnym wejściom i zbalansowanym, a także single-ended wyjściom, przedwzmacniacz ten oferuje wiele konfigurowalnych przez użytkownika ustawień, z których wszystkie są intuicyjnie dostępne za pośrednictwem panelu przedniego. Analogowe mierniki na panelu przednim ucieleśniają prawdziwą esencję analogowego dziedzictwa MasterPhono. W szczególności wejście USB otwiera drzwi do przyszłych funkcji i aktualizacji oprogramowania, zapewniając przyszłościowe wrażenia.

PRECYZYJNA ELASTYCZNOŚĆ WEJŚĆ

Wybierz pomiędzy standardowym wejściem sygnału ("wejście napięciowe") przez RCA i XLR lub "wejściem prądowym" dostosowanym do wkładek gramofonowych o niskiej impedancji źródłowej, wykorzystując "dynamiczne obciążenie transimpedancyjne".

DOSKONAŁE ŁADOWANIE

Znajdź idealne dopasowanie do swojej wkładki dzięki 10 przełączanym regulacjom obciążenia impedancji, w tym "Custom" za pomocą wtyczki RCA na tylnym panelu.

DWUFUNKCYJNE MIERNIKI VU

Podwójne mierniki mogą być używane do monitorowania lub kalibracji azymutu kartridża.

DANE TECHNICZNE

Wzmocnienie

Możliwość wyboru wzmocnienia dla MM lub MC 40db, 50db, 60db, 70db 

THD

10mV@1KHZ MM low: 0.005% A-Weighted 10mV@1KHZ MM high: 0.005% A-Weighted 1mV@1KHZ MC low: 0.010% A-Weighted 1mV@1KHZ MC high: 0.013% A-Weighted 

Obciążenie

15 Ohm, 30 Ohm, 50 Ohm, 75 Ohm, 100 Ohm, 500 Ohm, 1K Ohm, 10K Ohm, 47K Ohm+150pF, & "Niestandardowe"  

Maks. wyjście

@1% THD, 10 V RMS 

Dokładność RIAA 

-+/- 0,05 dB

Pasmo przenoszenia 

10Hz-50KHz ±0.20dB

Stosunek sygnału do szumu

93dB (MM), 85dB (MC)


PARAMETRY FIZYCZNE


Wymiary (szer. x wys. x gł.)

17" x 3,5" x 15,75"  

(43,2 x 8,9 x 40 cm)

Waga

15 funtów / 6,8 kg

Gwarancja

Pięć lat gwarancji na części i robociznęCECHY