TESTY

"Zestaw gramofon MoFi UltraDeck+ M (z wkładką MoFi MasterTracker MM) i przedwzmacniacz gramofonowy MoFi UltraPhono nie są najlepszymi i najdroższymi urządzeniami na świecie. Ale są referencyjnie zaprojektowane i tak samo wykonane z komponentów bardzo wysokiej jakości. Zaś pod względem dźwięku wymykające się zwyczajnej ocenie, bo wydaje się, że grają w zupełnie innej lidze niż wiele "gramofonowych urządzeń" dookoła. "

MoFi StudioDeck Foundation+ na highfidelity.pl

„…raz usłyszany StudioDeck Foundation+ każe spoglądać na siebie z szacunkiem.”

„Przede wszystkim dlatego, że jego dźwięk jest tak „ogarnięty” i to z każdej strony. Mam na myśli to, że jest wewnętrznie uporządkowany i celowy. Przez długi czas siedzimy przed głośnikami wsłuchując się w kolejne płyty bez wyraźnych wskazówek co do jego słabszych stron, czy po prostu wyborów konstruktorów, przecież nieuniknionych i to niezależnie od ceny.”

„…Ze wszystkimi trzema krążkami gramofon zaprezentował również niski szum przesuwu i w ogóle niskie szumy.”

„NIE ZAPOMNIANO W TYM WSZYSTKIM O PRZESTRZENI. Każda z odtwarzanych przeze mnie płyt miała ze StudioDeck Foundation+ właściwe obrazowanie, dobrą szerokość i głębokość sceny.”

„StudioDeck Foundation+ jest niezwykle udanym, przemyślanym, wszechstronnym produktem, który zagra równie dobrze płyty nacięte z analogowych taśm „master”, jak i z cyfrowych plików, wyszukany jazz, jak i muzykę elektroniczną. Nie dajmy się tylko zwieść jego prostemu wyglądowi – jego dźwięk nie ma z prostotą nic wspólnego.”


Rekomendajca dla MoFi StudioDeck+ na HiFiClass

"Decydując się na zakup MoFi Electronics StudioDeck+ mamy pewność, że każdą wydaną złotówkę inwestujemy w solidny analogowy system skonstruowany z głową, prezentujący przepiękny, typowy dla analogu dźwięk, za który tak wszyscy uwielbiają brzmienie z płyt winylowych. Jeśli więc cenicie w analogu dobrą stereofonię, spójność i harmonijność w oddaniu poszczególnych zakresów, a także gładki, soczysty, nieco ocieplony i czytelny, niewysilony przekaz, to StudioDeck+ może okazać się bardzo dobrym wyborem. Na tym poziomie cenowym jest moim zdecydowanym faworytem, a nawet w starciu z droższymi gramofonami, nie jest bez szans."

MoFi Electronics StudioDeck+ - stereolife.pl

"Mając gramofon MoFi Electronics, z łatwością dobierzemy do niego kolejne akcesoria, takie jak docisk, a nawet przedwzmacniacz korekcyjny. Kto choć raz w życiu bawił się winylami na poważnie, ten wie, że kompletowanie sprzętu jednej marki ma swoje plusy.  "

"Wyraźnie słychać, że inżynierowie MoFi Electronics dołożyli wszelkich starań, aby mieszcząc się w planowanym budżecie, stworzyć źródło tak uniwersalne, jak to tylko możliwe. StudioDeck+ nie stara się zmienić odtwarzanych nagrań, nie poddaje ich żadnej obróbce. Jeżeli gramofon może być urządzeniem całkowicie neutralnym i przezroczystym, to właśnie do tego celu testowany model stara się dążyć. "

"Masywna, szeroka podstawa, zaawansowane technicznie ramię o długości dziesięciu cali, fantastyczne nóżki, normalne gniazdo zasilające zamiast zasilacza wtyczkowego, złocone gniazda RCA zamiast wystającego spod ramienia kabla - wszystko to składa się na wrażenie obcowania z gramofonem z nieco innej planety.  "

MoFi Electronics Fender PrecisionDeck w AUDIO

"WYKONANIE Luksusowy projekt (limitowana edycja) przygotowany we współpracy z firmą Fender, która przygotowała specjalną plintę.

 FUNKCJONALNOŚĆ Klasyczny, w pełni manualny gramofon (zmiana prędkości obrotowej wymaga przełożenia paska). Wygodne podłączenia wszystkich przewodów, w komplecie osłona przeciwkurzowa..

 BRZMIENIE Swobodne, barwne, lekkostrawne. Solidny bas, soczysta średnica, gładka góra. Dokładność służąca subtelności, dynamika – spójności. Eleganckie różnicowanie bez wyostrzania problemów. Od początku dobrze nastraja, a z upływem czasu przekonuje "

MoFi  UltraDeck + M

"WYKONANIE Okazały gramofon z dużą,ciężką, wielowarstwową plintą. Proste ramięo długości aż 10 cali, charakterystyczny pomarańczowy pasek napędowy. Precyzyjna mechanika, w komplecie najlepsza firmowa wkładka MM. Osłona przeciwkurzowa i porządny interkonekt.

 FUNKCJONALNOŚĆ Gramofon w pełni manualny. Łatwa początkowa kalibracja, ale też bardziej zaawansowane regulacje dla doświadczonych.

 BRZMIENIE Gęste, plastyczne, trójwymiarowe. Głęboki, ale subtelny klimat analogu. Bez zmulenia, z dobrą dynamiką i niuansowaniem. Ciepła średnica, delikatna góra, soczysty bas."