AKCESORIA

Standy SourcePoint

Super HeavyWeight Champion

Masz duży, ciężki gramofon? Rekordowa waga Super HeavyWeight Champion firmy Mobile Fidelity została stworzona dla Ciebie i zapewnia techniczny nokaut. Opracowany we współpracy z inżynierami Harmonic Resolution Systems, kompatybilny nawet z najbardziej masywnymi talerzami. Oprócz doskonałego połączenia, Super HeavyWeight Champion dosłownie odprowadza hałas z rowka od rysika, słyszalnie poprawiając wyrazistość i siłę uderzenia. To prawda: Super Heavyweight Champion działa jak urządzenie rozpraszające hałas, które eliminuje rezonans, podnosi rozdzielczość i poprawia stabilność - atuty, które przekładają się na większą dynamikę, mocniejsze podstawy instrumentalne i lepszą definicję. Zaakceptuj jego cięższą masę w porównaniu z jego czcigodnym rodzeństwem, Super HeavyWeight.

Zaprojektowany z zastrzeżonego polimeru HRS wybranego ze względu na jego właściwości pochłaniające hałas, Super HeavyWeight Champion ma starannie dobraną masę, która nigdy nie będzie obciążać silnika, zawieszenia ani łożyska gramofonu. Zbudowany z obrobionej maszynowo aluminiowej powłoki zewnętrznej, jest łatwy do uchwycenia. A uniwersalna konstrukcja bez gwintu sprawia, że ​​jest prosty i szybki w użyciu. Dla większego bezpieczeństwa Super HeavyWeight Champion ma miękki polimerowy spód, który nie uszkodzi płyty winylowej.

Super HeavyWeight

Super HeavyWeight firmy Mobile Fidelity nie przypomina żadnego innego docisku, jakiego kiedykolwiek używałeś. Opracowany we współpracy z inżynierami Harmonic Resolution Systems, kompatybilny nawet z najbardziej masywnymi talerzami. Oprócz doskonałego połączenia, Super HeavyWeight dosłownie odprowadza hałas z rowka od rysika, słyszalnie poprawiając wyrazistość i siłę uderzenia. To prawda: Super Heavyweight działa jak urządzenie rozpraszające hałas, które eliminuje rezonans, podnosi rozdzielczość i poprawia stabilność - atuty, które przekładają się na większą dynamikę, mocniejsze podstawy instrumentalne i lepszą definicję.

Zaprojektowany z zastrzeżonego polimeru HRS wybranego ze względu na jego właściwości pochłaniające hałas, Super HeavyWeight ma starannie dobraną masę, która nigdy nie będzie obciążać silnika, zawieszenia ani łożyska gramofonu. Zbudowany z obrobionej maszynowo aluminiowej powłoki zewnętrznej, jest łatwy do uchwycenia. A uniwersalna konstrukcja bez gwintu sprawia, że ​​jest prosty i szybki w użyciu. Dla większego bezpieczeństwa Super HeavyWeight ma miękki polimerowy spód, który nie uszkodzi płyty winylowej.

Stopki

Opracowane we współpracy z ekspertami akustycznymi z Harmonic Resolution Systems, stopki Mobile Fidelity Ultra Low Noise Feet zapewniają znaczącą kontrolę wibracji i redukcję szumów dla każdego komponentu, pod którym są umieszczone. Posiadając zewnętrzną obudowę wykonaną z frezowanego aluminium, 1,578-calowe stopki radykalnie obniżają poziom szumu w całym paśmie audio, nie czyniąc jednocześnie szkody w dziedzinie częstotliwości i fazy, pozwalając usłyszeć więcej szczegółów, niuansów, tekstur, tonów, ostrości i czystości z całej muzyki.

IDEALNE DO GRAMOFONÓW, DACÓW, WZMACNIACZY, SPRZĘTU ŹRÓDŁOWEGO, GŁOŚNIKÓW PÓŁKOWYCH I INNYCH.

Aby doświadczyć korzyści, wystarczy umieścić urządzenie na stopach i użyć dołączonej poziomicy, aby sprawdzić, czy wszystko jest zrównoważone. Następnie należy usiąść i posłuchać. Zauważysz mniejszą twardość, suchość, jasność i znacznie więcej tego, czego powinieneś doświadczyć. Stopki Ultra Low Noise Feet współpracują z gramofonami, przetwornikami C/A, przedwzmacniaczami, odtwarzaczami CD, zasilaczami, głośnikami półkowymi i innymi urządzeniami.

Super Deep Cleaner

Super Deep Cleaner marki Mobile Fidelity Sound Lab jest przeznaczony do czyszczenia bardzo zabrudzonych płyt, ale użyty może być również jako środek do czyszczenia wstępnego w wypadku intensywnych zabrudzeń. Super Deep Cleaner może być również używany do usuwania sprasowanych zanieczyszczeń czy materiału ułatwiającego wyjmowanie płyty z formy, w wypadku płyt fabrycznie nowych. Jest znacznie mocniejszy niż Super Record Wash i powinien być stosowany jako pierwszy krok w procesie czyszczenia. Super Deep Cleaner marki Mobile Fidelity Sound Lab jest, podobnie jak pozostałe płyny wykonany z wyjątkowej, poczwórnie destylowanej, hiper-czystej wody połączonej z łagodnym detergentem, który nie pozostawia osadu i nie uszkadza powierzchni twoich płyt. 

One Cleaning Solution

Płyn czyszczący ONE Cleaning Solution marki Mobile Fidelity Sound Lab przychodzi na ratunek miłośnikom analogów, którzy nie posiadają systemu odkurzania płyt. Mobile Fidelity Sound Lab opracowało specjalną formułę, która oparta jest o szybkoschnący alkohol laboratoryjny, dzięki czemu ONE okazuje się niezwykle skutecznym środkiem czyszczącym, który rozpuszcza zabrudzenia, a następnie odparowuje, zabierając ze sobą wszystkie pozostałości. ONE nie wymaga spłukiwania czy długich sesji suszenia. Twoja płyta wysycha w kilka chwil i jest ponownie gotowa do odtworzenia. ONE znacznie redukuje szumy, odsłaniając cichsze, ciemniejsze tło, zapewnia płynny, bogatszy balans dźwiękowy oraz zwiększony zakres dynamiczny. Instrumentom nadana zostaje moc, nagranie nabiera oddechu, dzięki czemu twoje doświadczenie muzyczne stanie się jeszcze intensywniejsze. Zastosowanie płynu ONE marki Mobile Fidelity Sound Lab przyczyni się do zachowania w świetnym stanie twojej kolekcji płyt analogowych .

Wiele środków czyszczących na bazie alkoholu zawiera substancje zapachowe lub oleje. Te zanieczyszczające elementy nie powinny się znajdować nawet w pobliżu twoich cennych płyt. Podczas procesu czyszczenia zanieczyszczenia te pozostają na powierzchni płyty w postaci powłoki oraz w jej rowkach, przyciągając cząsteczki i zniekształcając dźwięk. ONE nie zawiera substancji zapachowych, olejków ani zanieczyszczeń. Alkohol klasy laboratoryjnej używany w ONE jest filtrowany pod kątem wyłapywania cząstek o wielkości co najmniej czterech mikronów.

Plus Enzyme Cleaner

Jak sugeruje nazwa doskonale usuwa materiały organiczne osadzone w rowku twoich płytach winylowych: żaden inny produkt nie usuwa skuteczniej różnych zanieczyszczeń, w tym olejów, potu, dymu i pleśni.

Aby w pełni wykorzystać możliwości płynu PLUS, zalecamy zdecydowanie zastosowanie wody do czyszczenia PURE Record Rinse marki Mobile Fidelity. PURE to ultra czysta woda, która przeszła cztery etapy dejonizacji, po czym została trzykrotnie przedestylowana, a następnie poddana działaniu światła ultrafioletowego o wysokiej intensywności, aby usunąć wszystkie bakterie i cząsteczki mikrobiologiczne. Taki intensywny i precyzyjny proces nie pozostawia w PURE niczego co mogłoby zaszkodzić twojej płycie winylowej.

MoFi Electronics Record Brush

Ulubiony gadżet miłośników analogu na całym świecie, szczotka Mobile Fidelity Sound Lab Record Brush jest niezbędnym, niedrogim narzędziem do utrzymywania wszystkich twoich niezastąpionych nagrań w czystości, ciszy i nieskazitelności. Nasza najlepiej sprzedająca się szczotka jest również łatwa w użyciu i łatwa do czyszczenia. Podczas używania czyści głęboko w rowki płyt winylowych i pomaga usunąć cały brud i kurz, które gromadzą się na płytach LP. Kluczem do imponującej wydajności jest opatentowana podkładka czyszcząca Mobile Fidelity i ergonomiczny uchwyt szczotki.

W celu wygodnego czyszczenia Record Brush zalecamy trzymanie nieużywanej szczoteczki do zębów. Pamiętaj, że czysta szczotka nie przenosi zanieczyszczeń na twoje płyty.

Szczotka MoFi została zaprojektowana do uniwersalnego zastosowania. Może być używana jako szczotka do czyszczenia na mokro (zalecamy używanie jej jako element intensywnego czyszczenia z myjką do mycia płyt winylowych) lub jako najlepszy suchy pędzel do płyt, jaki kiedykolwiek zaprojektowano.

Szczotkę MoFi należy dokładnie spłukać przed pierwszym użyciem, ponieważ możliwe jest, że niektóre włókna z procesu cięcia podkładki mogą nadal znajdować się na powierzchni pędzla. Proste spłukanie czystą wodą usunie wszelkie potencjalne włókna z powierzchni. Jedna podkładka czyszcząca wyczyści setki ulubionych płyt LP.