STUDIODECK

Naturalnym jest użycie słowa "Studio" w nazwie jednego z naszych gramofonów, ponieważ w ten sposób łączymy oprogramowanie i sprzęt MoFi. I choć jest to nasza podstawowa oferta, StudioDeck produkuje wysokiej klasy dźwięk w przystępnej cenie. Zaprojektowany we współpracy z jednymi z najlepszych projektantów audio na świecie, StudioDeck posiada niesamowitą ilość pomysłowości i technologii, które zazwyczaj są zarezerwowane dla znacznie droższych produktów.

STUDIO TONEARM

Zaprojektowany i wyprodukowany w USA 10-calowy prosty aluminiowy wahacz z łożyskiem kardanowym zapewnia idealnie zrównoważoną sztywność i niski błąd śledzenia, dzięki czemu słychać tylko to, co znajduje się w rowkach. Regulacja siły nacisku, VTA, azymutu i antyskatingu umożliwia dostosowanie ustawień do własnych potrzeb.

IZOLOWANY SILNIK SYNCHRONICZNY PRĄDU PRZEMIENNEGO

Nasz silnik prądu zmiennego o prędkości 300 obr/min z kołem pasowym zapewnia doskonałą stabilność prędkości dla dokładności wysokości dźwięku i rytmicznego napędu. Koło pasowe Delrin® ma dwie pozycje do wyboru prędkości 33 1/3 i 45 obr. Wibracje silnika są utrzymywane z dala od talerza i trzpienia pomiarowego dzięki zastosowaniu zaawansowanych materiałów tłumiących, które odsprzęgają silnik od reszty gramofonu.

OGRANICZONE TŁUMIENIE WARSTWOWE

W StudioDeck zastosowano płytę aluminiową starannie połączoną z korpusem z płyty MDF w celu dodania masy i wyeliminowania podkolorowań tonalnych, zachowując prawdziwe brzmienie płyty.

SKRUPULATNE PROJEKTOWANIE I OCENA

Zaawansowana technologia, przyjazne dla użytkownika funkcje i nieskazitelna konstrukcja zapewniają fenomenalne odtwarzanie - w rezultacie przenosząc dźwięk ze słynnego studia Mobile Fidelity do Twojego domu.

NÓŻKI ANTYWIBRACYJNE FIRMY HRS

Każda wibracja rysika, która nie jest tworzona przez rowki w płycie jest zniekształceniem, które zamaskuje muzyczne detale. Opracowane we współpracy z zespołem inżynierów Harmonic Resolution Systems, światowym liderem w dziedzinie izolacji drgań dla sprzętu audio, dołączone nóżki antywibracyjne MoFi izolują gramofon od złych wibracji.

TALERZ Z DELRINU® 3/4 CALA

Delrin® to polimer nowej generacji opracowany przez firmę Dupont. W świecie audio, wysoce krystaliczna struktura Delrinu® stanowi doskonałe dopasowanie impedancyjne do płyt winylowych, skutecznie uziemiając niepożądane szumy i utrzymując je z dala od trzpienia pomiarowego.

STALOWE I TEFLONOWE ŁOŻYSKO ODWRÓCONE

Nasz system stalowych łożysk odwróconych został zaprojektowany dla gładkiej, cichej stabilności obrotowej. Połączenie stali, brązu i teflonu o wyjątkowo niskiej tolerancji - spotykane w znacznie droższych gramofonach - zapewni Ci wiele lat wysokiej jakości odtwarzania.

DANE TECHNICZNE

Silnik

Synchroniczny prądu zmiennego o prędkości 300 obr.

Prędkości

33 1/3 OBR/MIN, 45.0 OBR/MIN

Talerz

3,88 lb Delrin®.

Wow i Flutter

0.017% - 0.025%

Stosunek sygnał-szum (Signal-To-Noise Ratio)

72dB

Wymagania dotyczące zasilania

120V 60Hz, 220-230V 50Hz, 100V 50Hz

Pobór mocy

< 5W

Wymiary

19.69" x 5.375" x 14.25"

Waga

19.1 lb

SPECYFIKACJA RAMIENIA TONOWEGO

Typ

10" proste aluminiowe, łożysko kardanowe

Wysięg

0.71" (18mm)

Kąt przesunięcia

22,8˚ (+/- 2˚ z możliwością regulacji)

Zakres ciężaru kasety

5g - 10g

CECHY

  • Gramofon z napędem paskowym 33-1/3 / 45.0 obr.

  • Zaprojektowany na zamówienie i wyprodukowany w USA

  • 10-calowe ramię MoFi Ultra Tonearm

  • 3/4-calowy talerz Delrin®.

  • Izolowany silnik synchroniczny 300 RPM AC

  • Antywibracyjne nóżki zaprojektowane przez HRS

TESTY