ULTRAPHONO

UltraPhono odtwarza szeroką przejrzystość pasma, której wymagają inżynierowie masteringu z laboratorium Mobile Fidelity Sound Lab. Tim De Paravicini, projektant odpowiedzialny za ultra analogowy system tnący Mobile Fidelity Gain2™, asystował przy tworzeniu wewnętrznych obwodów, aby zapewnić, że Twój domowy system analogowy wiernie odtworzy muzykę ukrytą w rowkach płyt LP. UltraPhono wyposażono również w audiofilskiej jakości wzmacniacz słuchawkowy klasy A, zapewniający intymne doznania słuchowe.

WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY KLASY A

UltraPhono wyposażono w wydajny wzmacniacz słuchawkowy klasy A, idealny na ciche wieczory, kiedy chcesz posłuchać płyt na osobności. Dzięki 31-stopniowej regulacji głośności wbudowanej w urządzenie, wszystko co musisz zrobić, to podłączyć słuchawki i podkręcić głośność! To najprostszy sposób na uzyskanie wysokiej wierności odtwarzania płyt winylowych bez głośników i elektroniki.

REGULOWANE WZMOCNIENIE I OBCIĄŻENIE

Dzięki możliwości wyboru wzmocnienia i obciążenia, użytkownik może dostosować UltraPhono do niemal każdej wkładki z ruchomym magnesem lub cewką dostępnej na rynku. Łatwo dostępny zestaw przełączników znajduje się na spodzie urządzenia, co pozwala na szybkie dokonanie regulacji bez konieczności użycia narzędzi.

DANE TECHNICZNE

Wzmocnienie

Regulowane w zakresie 40dB - 66dB

THD

< .006% (MM) / < .055% (MC)

Impedancja obciążenia (MM)

47 000 Ohm

Impedancja obciążenia (MC)

75, 100, 500, 1k, 10k, 47k omów

Kapacytancja wejściowa

100pF

WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY

Wyjście słuchawkowe

Maks. 8 V RMS, 62 Ohm, 1,5 w/ch

Regulacja głośności

31 kroków, 2dB na krok, zakres 62dB

Przełącznik wyciszenia

-90dB

Minimalna impedancja

> 10 Ohm

CECHY

  • Możliwość wyboru wzmocnienia dla MM lub MC 40dB, 46dB, 60dB, 66dB

  • Regulowane obciążenie 75Ω - 47kΩ

  • Wzmacniacz słuchawkowy klasy A

  • Przełączalny tryb mono

  • Filtr subsoniczny

  • Zewnętrzne zasilanie