ULTRATRACKER MM

Wkładki MoFi są projektowane poprzez sprawdzenie, gdzie zaczyna się płyta: Na tokarce do cięcia, takiej jak model używany w Laboratorium Dźwiękowym Mobile Fidelity. UltraTracker wyposażony jest w generator podwójnych magnesów V-Twin, który odzwierciedla układ głowicy tnącej, która pierwotnie wykonuje rowki na płycie. Dzięki zastosowaniu dwóch potężnych magnesów o niskiej masie, ustawionych w kształt litery V równolegle do rowków płyty, UltraTracker charakteryzuje się znakomitą zdolnością śledzenia ruchu płyty.

DOBRZE WYTŁUMIONY KORPUS Z KĘSÓW ALUMINIUM

Dobrze wytłumiony korpus z odlewanego aluminium kontroluje rezonanse, zapewniając ścisłą i dokładną reprodukcję basów. UltraTracker zapewnia precyzyjnie dostrojony dźwięk o szerokim paśmie przenoszenia, z rozszerzeniem w obu skrajnych częstotliwościach i bez rozmazania szczegółów.

DIAMENTOWY TRZPIEŃ POMIAROWY W KSZTAŁCIE ELIPSY NUDE

Dzięki zastosowaniu diamentowego trzpienia pomiarowego w kształcie elipsy Nude, UltraTracker z łatwością śledzi złożone, dynamiczne pasaże. Usłyszysz doskonałe szczegóły i doświadczysz muzycznej emocjonalności, która wywoła dreszcze w twoim kręgosłupie.

DANE TECHNICZNE

Typ

Magnes podwójny (MM) stereo

Igła

Nude-Elliptical

Napięcie wyjściowe

3,5 mV

Charakterystyka częstotliwościowa

20-25,000Hz

Waga

9.7g

Siła śledzenia

1.8-2.2g

Impedancja

47kOhm

Kapacytancja

100pF

Zgodność

Zgodność statyczna : 35 x 10e-6/dyne

Zgodność dynamiczna : 10 x 10e-6/dyne

CECHY

  • Generator z podwójnym magnesem V-Twin

  • Eliptyczny trzpień pomiarowy Nude

  • Dobrze wytłumiony korpus z kęsów aluminium

  • Napięcie wyjściowe 3,5 mV