MASTERTRACKER MM

Wkładki MoFi są projektowane poprzez sprawdzenie, gdzie zaczyna się płyta: Na tokarce do cięcia, takiej jak model używany w Mobile Fidelity Sound Lab. MasterTracker wyposażony jest w generator podwójnego magnesu V-Twin, który odzwierciedla układ głowicy tnącej, która pierwotnie wykonuje rowki na płycie. Wykorzystując dwa silne magnesy o niskiej masie, ustawione w kształt litery V, równolegle do rowków płyty, MasterTracker precyzyjnie wydobywa muzykę z płyt LP i charakteryzuje się znakomitymi możliwościami śledzenia dźwięku.

DOBRZE WYTŁUMIONY KORPUS Z KĘSÓW ALUMINIUM

Dobrze wytłumiony korpus z kęsów aluminium kontroluje rezonanse, zapewniając ścisłą i dokładną reprodukcję basu. MasterTracker posiada najlżejsze magnesy w całej serii Tracker, zapewniając szczegółowość i otwartość brzmienia, które zwykle przypisuje się wysokiej klasy wkładkom z ruchomą cewką.

RYSIK DIAMENTOWY MICRO-LINE

Dzięki zastosowaniu diamentowej igły Micro-Line o kształcie zbliżonym do głowicy tnącej tokarki płytowej, MasterTracker śledzi ściany rowków winylowych z mikroskopijną precyzją.

DANE TECHNICZNE

Typ

Magnes podwójny (MM) stereo

Igła

Micro-Line

Napięcie wyjściowe

3mV

Charakterystyka częstotliwościowa

20-25,000Hz

Waga

9.7g

Siła śledzenia

1.8-2.2g

Impedancja

47kOhm

Kapacytancja

100pF

Zgodność

Zgodność statyczna : 40 x 10e-6/dyne

Zgodność dynamiczna : 10 x 10e-6/dyne

CECHY

  • Generator z podwójnym magnesem V-Twin

  • Trzpień pomiarowy Micro-Line z stożkowym wspornikiem

  • Dobrze wytłumiony korpus z kęsów aluminium

  • Cewki z miedzi odlewanej w sposób ciągły Ohno

  • Wyjście 3mV

TESTY