photo-1438302439441-82e18f791f5e.resized

MoFi UltraPhono
UltraPhono odwzorouje szerokie pasmo przenoszenia które jest jednym z wymogów uzyskania genialnego dźwięku znanego ze studia Mobile Fidelity Sound Lab.
Tim De Paravicini, projektant audio odpowiedzialny za stworzenie słynnego procesu masteringowego i nagraniowego Gain2™ Ultra Analog osobiście brał udział w projektowaniu urządzenia aby upewnić się, że domowy system audio będzie w stanie wiernie odtworzyć muzykę zapisaną w rowkach płyty winylowej.

WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY W KLASIE A
UltraPhono posiada wbudowany wzmacniacz słuchawkowy w klasie Class A - idealny na wszystkie te chwile kiedy chcecie posłuchać swoich płyt w prywatności. Dzięki 31-stopniowej regulacji głośności, wszystko co potrzebujemy to wpiąć wysokiej klasy słuchawki i przekręcić gałkę regulatora. To najprostsza metoda uzyskania dźwięku high fidelity bez użycia wzmacniacza i głośników.

REGULACJA WZMOCNIENIA I OBCIĄŻENIA
Dzięki wbudowanej możliwości szerokiej regulacji wzmocnienia i obciążenia wkładek gramofonowych, UltraPhono będzie znakomicie współpracował z praktycznie każdym modelem wkładki: MM, MI oraz MC. Co ważne, nie potrzebujemy do tego żadnych narzędzi. Dla maksymalnej wygody umieściliśmy przełączniki na spodzie urzadzenia.

TRYB MONO ORAZ FILTR SUBSONICZNY
Dwa przyciski oferują możliwość wyboru trybu Mono oraz uruchomienia filtra subsonicznego. Jeśli jesteś fanem nagrań Mono lub po prostu posiadasz starsze płyty lub ich wznowienia takiej jak 'Beatles in Mono' czy Mobile Fidelity Sound Lab 'Bob Dylan', tryb Mono stanowczo poprawi ich brzmienie, tak jakbyśmy cofnęli się w czasie i słyszeli muzyków w studiu podczas nagrania.
Najważniejsze cechy:
- Wybór wzmocnienia: 40dB, 46dB, 60dB lub 66dB
- Wybór obciążenia: od 75Ω do 47kΩ
- Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy w klasie A
- Tryb Mono
- Filtr subsoniczny
- Zewnętrzny zasilacz


Wzmacniacz sluchawkowy:
- Maksymalne napiecie 8V RMS
- Moc 1.5 W / kanal
- Minimalna impedancja 10 Ohm
- Wyjscie sygnalowe 6.3 mm Jack
       Sugerowana cena detaliczna:
UltraPhono 2690 zł


SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Wzmocnienie
40dB, 46dB, 60dB lub 66dB

Pomiar THD
< .01% (MM) / < .012% (MC)

Obciazenie (MM)
47 kOhm

Obciazenie (MC)
75, 100, 500, 1k, 10k, 47k Ohm

Pojemnosc wejsciowa
100pFWymiary
18 x 10 x 3.5 cm (+ potencjometr)

Waga
1.20 kg


Recenzje
"To niesamowicie efektownie brzmiący produkt który przykuwa uwagę już od pierwszego dźwięku. Bez wysiłku, z odpowiednim uderzeniem i zanagażowaniem bez jednoczesnego pomijania audiofilskiego wyrafinowania."


"W tej klasie urządzeń nikt nie oferuje bardziej analogowego feelingu niż MoFi. Jeśli chodzi o właściwości audiofilskie, kombinacja gramofonu StudioDeck z wkładką ich konstrukcji daje fantastyczny dźwięk.
Ocena: Doskonały."

Comments are closed.